آراد لواشک
دوشنبه , اکتبر 18 2021
خانه / لواشک ترش / انواع لواشک ترش و خوشمزه میوه

انواع لواشک ترش و خوشمزه میوه

انواع لواشک با طعم های مناسب و خوشمزه از میوه تهیه می شود که میوه های متنوعی در ایجاد طعم مناسب برای لواشک به کار می روند و انواع لواشک ترش به صورت آماده فروخته می شود.
لواشک های ترش نیز مانند انواع دیگر لواشک با طعم های متنوع طرفداران زیادی دارند و در طعم های مناسبی تهیه و تولید می شوند. طعم دهی به لواشک با استفاده از مخلوط چند میوه و یا میوه های خاصی به صورت انتخابی صورت می گیرد و افزودن نمک و یا ترکیبات دیگر سبب خوشمزه تر شدن لواشک خواهد شد. لواشک از جمله خشکباری است که طرفداران زیادی دارد و محصولی است که دارای خواص میوه های به کار رفته در آن نیز می باشد و از این رو فروش بالایی دارد و تنوع در تولید آن نیز زیاد است و به صورت لواشک های ترش محلی و بهداشتی و صنعتی ارائه می شود. خرید لواشک نیز با طعم های مختلف برای مشتری امکان پذیر می باشد.

a2

انواع لواشک ترش

انواع لواشک با طعم ترش و مناسب برای افرادی که به این طعم علاقه مند هستند وجود دارد و می توان لواشک های بسته بندی شده با طعم مناسب را با مقداری که مورد نظر می باشد و طعم دلخواه خریداری کرد. قیمت لواشک نیز با توجه به طعم و ترکیبات به کار رفته و حجم مناسب آن تعیین می گردد.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فروش لواشک متری سیب ترش از کارخانه

فروش لواشک متری سیب ترش از کارخانه

فروش لواشک متری سیب ترش از کارخانه به صورت عمده و مستقیم امکلن پذیر است. …

دیدگاهتان را بنویسید

لواشک