آراد لواشک
یکشنبه , آبان ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / لواشک ترش / قیمت لواشک جنگلی ترش و ملس

قیمت لواشک جنگلی ترش و ملس

قیمت انواع لواشک ترش و ملس که با میوه هایی مانند آلو جنگلی تهیه و تولید می شوند به صورت مناسبی با توجه به ترکیبات اولیه مناسب مشخص می شود.
لواشک جنگلی تهیه شده از انواع آلو جنکلی ترش و مرغوب یکی از انواع لواشک های خوشمزه و پرطرفدار می باشد که به صورت محلی شاهد تولید و فروش این لواشک به صورت کیلویی نیز می باشیم. آلو جنگلی در طعم های مناسب وجود دارد و انواع آلوی جنگلی خوشمزه را می توان برای تولید یک لواشک خوب استفاده کرد و این آلوهای خوشمزه در نهایت یک لواشک ترش ارائه می دهد که البته در ترکیب با میوه های دیگر می توان طعم این لواشک را تبدیل به لواشکی ملس کرد. انواع لواشک با انواع طعم های ترش و ملس از میوه های مناسب و خوشمزه به صورت مخلوط با یکدیگر تهیه می شود که می توان انواع مناسبی از لواشک های خوب و خوشمزه را در این موارد عرضه کرد.

قیمت لواشک جنگلی

قیمت لواشک جنگلی ترش در انواع تولید شده با طعم های مختلف در کارخانه و یا به صورت دستی و محلی فرق می کند و تعیین قیمت برای انواع لواشک با توجه به هزینه تولید در نظر گرفته می شود و بسته بندی خوب برای لواشک جنگلی و یا انواع دیگر از لواشک با طعم های مختلف می تواند بر روی قیمت نهایی اثرگذار باشد. لواشک جنگلی محلی را عموما به صورت کیلویی می فروشند و با مقدار مناسب خرید قیمت مشخصی برای آن در نظر می گیرند.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش لواشک ترش خوشمزه

تنقلات از جمله محبوب‌ترین خوراکی‌هایی هستند که در بین تمام سنین طرفدار دارند. این خوراکی‌های خوش مزه همیشه در جمع‌های دوستانه و خانوادگی حضور دارند و مورد استقب

پاسخی بگذارید

آراد لواشک