آراد لواشک
دوشنبه , اکتبر 18 2021
خانه / لواشک میوه / انواع لواشک خوشمزه میوه

انواع لواشک خوشمزه میوه

یکی از محصولات خوشمزه خشکباری با داشتن خواص مناسب از میوه های تهیه شده و پرکاربد لواشک می باشد که در انواع مختلف وجود دارد.
یکی از محصولات خوشمزه و خوش طعمی که به عنوان یک خشکبار خوشمزه و پرکاربرد می توان از آن نام برد لواشک است که مصرف بالایی دارد و در انواع مختلف با طعم هایی متنوع در بازار عرضه می شود و در طعم های ترش و شیرن حاصل از میوه های مختلف تهیه می گردد. لواشک با طعم های مختلف ارائه می شود که در انواع آماده بسته بندی با طعم شیرین و ترش به دلخواه مشتیران با قیمتی مناسب و خواص مناسب فروخته می شود. لواشک میوه معمولا منع خوراکی ندارد و همه می توانند در مقدار مناسبی از این خشکبار استفاده کنند مگر این که در این مورد منع مصرفی وجود داشته باشد و یا توصیه پزشکی برای عدم مصرف این خشکبار به وجود آید.

a49

لواشک میوه

میوه هایی که برای تهیه و تولید لواشک استفاده می شوند متنوع هستند و همین تنوع در استفاده و مصرف میوه های مختلف سبب تنوع در طعم می شود و خواص میوه های گوناگون در لواشکی که از آن تهیه شده است وجود دارد. لواشک خوشمزه با میوه های خوش طعم حاصل می گردد و انواع لواشک ترش و شیرین قابل تهیه به صورت خانگی با میوه های مختلف می باشد.

منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

download

خرید پستی لواشک میوه

آیا می دانید امروزه به چه دلیل خرید پستی انواع محصولات از جمله لواشک های …

دیدگاهتان را بنویسید

لواشک