آراد لواشک
پنج‌شنبه , اکتبر 21 2021
خانه / لواشک خانگی / لواشک نمکی هلو خانگی

لواشک نمکی هلو خانگی

لواشک خانگی هلو که از میوه هلو به صورت پخته تهیه می شود به داشتن طعم شیرین شهرت دارد اما می توان این لواشک را به صورت نمکی و شور تهیه کرد.
لواشک های میوه که در انواع خانگی تهیه می شوند و از ترکیبات مناسب به صورت پخته و صاف شده با غلظت مناسبی ارائه می گردند دارای طعم مناسب و مخصوص به خود می باشند که می توان از انواع آنها با طعم های مناسب و متنوع استفاده کرد. هلو میوه ای است که لواشک حاصل از آن دارای طعمی شیرین می شود و غالبا به داشتن طعم شیرین شهرت دارد و این میوه با داشتن عطر و طعم مناسب قابل ترکیب با میوه های دیگر برای تهیه لواشک می باشد. لواشک هلو یکی از لواشک های خوب و خوش طعم که طرفداران زیاد دارد و می توان انواع لواشک های خانگی از جمله لواشک هلو را به صورت نمکی تهیه و ارائه نمود.

a21

تهیه لواشک نمکی

برخی از انواع لواشک دارای طعمی شور و انواع دیگر با طعم شیرین ارائه می شوند اما در این بین لواشک نمکی نیز وجود دارد که می توان هنگام تهیه و پخت لواشک و به دست آمدن مایع صاف شده آن قبل از خشک شدن به مایع لواشک مقداری نمک اضافه کرد و مقداری طعم شوری به آن داد. اگرچه که استفاده از نمک خوب نیست اما برخی افراد به دلیل علاقمندی به طعم آن از نمک استفاده می کنند. به طور کلی بهتر است که مقدار استفاده از نمک خیلی زیاد نباشد تا فواید مناسب لواشک را خنثی نکند.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

لواشک خانگی آلو

فواید لواشک خانگی آلو

لواشک به خصوص از نوع خانگی از جمله فرآورده هایی است که مورد علاقه همه …

دیدگاهتان را بنویسید

لواشک