لواشک مرغوب و تازه را از کجا تهیه کنیم؟

لواشک مرغوب و تازه

لواشک مرغوب و تازه را می توان به راحتی از شهرهای مختلف ایران و تولیدکنندگان معتبر تهیه کرد. لواشک جزو خوراکی هایی است که خریداران به تازگی و مرغوبیت آن بسیار اهمیت می دهند. بهترین گزینه برای هر خریداری که به محصولات خود اهمیت می دهد، خرید از تولید کنندگان دارای مجوز بهداشت است که این کار زیاد سختی نیست. چرا که امروزه با تولید بیشتر این محصول در کارخانجات مختلف و دارای مجوز، به راحتی می توان آن ها را از شهرهای مختلف خریداری کرد. این خرید می تواند به صورت مستقیم از کارخانه باشد.

لواشک مرغوب و تازه

انواع لواشک مرغوب و تازه

لواشک از جمله متنوع ترین تنقلات است که نه تنها از نظر طعم متنوع است بلکه در بسته بندی های بسیار گوناگونی به تولید می رسد. یکی از ویژگی های لواشک مرغوب و تازه این است که در تهیه آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده که این موضوع به کیفیت محصول کمک زیادی می کند. عوامل دیگری نیز از قبیل محیط سالم و بهداشتی جهت تولید، مواد افزودنی مجاز نیز در کیفیت محصول موثر می باشند.

انواع لواشک های مرغوب و تازه در نوع بسته بندی:

 • لواشک پذیرایی دوسرپرس / دوسر پیچ
 • لواشک ورقه ای
 • لواشک لوله ای
 • لواشک لیسکی
 • لواشک کیمی و …

انواع لواشک های مرغوب و تازه در نوع کیلویی:

 1. لواشک کیوی
 2. لواشک لیموعمانی
 3. لواشک هلو
 4. لواشک سیب ترش
 5. لواشک آلو
 6. لواشک آلوئه ورا
 7. لواشک شاهتوت
 8. لواشک انبه
 9. لواشک آلبالو
 10. لواشک سیب و کیوی
 11. لواشک استوایی
 12. لواشک زرشک
 13. لواشک انار
 14. لواشک زغال اخته
 15. لواشک هفت میوه

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]محصولات بسته بندی در اندازه های مختلف و لواشک های کیلویی در حجم 2 کیلویی به فروش می رسند.[/box]

لواشک مرغوب و تازه

تهیه لواشک تازه و بهداشتی از کارخانه

همانطور که ذکر شد بهترین راه خرید از کارخانه های معتبر به صورت مستقیم است. این کارخانه ها شرایط خرید آسان را از تمامی شهرهای ایران برای خریداران عزیز فراهم کرده اند.