قیمت لواشک دو سر پیچ در بسته بندی کادویی

قیمت لواشک دو سر پیچ را می توانید در این سایت مشاهده نمایید. لواشک دو سر پیچ با کیفیت بالا و تنوع در طعم به صورت کاملا بهداشتی تولید می شود و مراکز پخش و عمده فروشان در صورت تمایل به خرید می توانند از طریق این سایت اقدام نمایند.

قیمت لواشک دو سر پیچ

لواشک دو سر پیچ از جمله محصولات پر فروش این کارخانه می باشد. این لواشک در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی، ۱۰۰۰ گرمی و ۱۵۰۰ گرمی و در ۹ طعم مختلف تولید می شود.

این محصول بسیار مناسب برای عرضه در هایپر مارکت ها، شیرینی فروشی ها و همچنین فروشگاه های زنجیره ای می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ دیگر محصولات نرمین می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درباره کارخانه لواشک

برند با تولید لواشک از پوره میوه توانسته به کیفیت معنای جدیدی ببخشد. تنوع طعم در تولیدات این کارخانه یکی از مزیت های اصلی می باشد که باعث شده در مدت کوتاه فعالیت خود بتواند مشتریان مخصوص به خود را در داخل و خارج کشور پیدا کند.این گروه تولیدی موفق به کسب استاندارد های مختلفی مانند GMP / HACCP-ANSI /ISO 22000:2005 از شرکت توف نورد آلمان شده است.

تولید کننده لواشک دو سر پیچ

تعداد زیادی تولید کننده لواشک در ایران مشغول فعالیت هستند که از بین آن ها تعداد انگشت شماری لواشک دو سر پیچ تولید می کنند. این واحد های تولیدی در کنار تولید لواشک دو سر پیچ انواع دیگر لواشک مانند لواشک های ورقه ای، لواشک لوله ای و نیز لواشک های طاقه ای نیز تولید می کنند.

محموعه فروت رول در زمینه تولید انواع لواشک، ترشک و رب میوه ای فعالیت می کند و آماده همکاری با تجار و عمده فروش های کشور می باشد.