فروش مستقیم لواشک پالپ دار صادراتی از ایران

لواشک پالپ دار صادراتی یکی از انواع لواشک های مرغوب و بسیار با کیفیت است که بسیار مناسب برای صادرات به دیگر کشورهای دنیا می باشد. این محصولات که در کارخانه های مشهور با برندهای معتبر در شهرهای بزرگ ایران به تولید می رسند از نظر کیفیت و مرغوبیت در سطح بالایی قرار دارند و بسیار مناسب برای فروش داخلی و خارج از کشور می باشند. انواع لواشک های پالپ دار صادراتی موجود در انواع طعم های بی نظیر به تولید می‌رسند و از نظر بهداشتی نیز مورد تایید وزارت بهداشت قرار دارند. با انواع مختلف این محصول در ادامه آشنا می شویم.

 لواشک پالپ دار صادراتی

انواع لواشک که به صورت پالپ دار و ساده به تولید می‌رسند را در طعم های مختلف می‌توان خریداری کرد. لواشک پالپ دار از آن دسته لواشک هایی است که دارای اسلایس ها و تکه های میوه است و حتی می تواند مخلوطی از چندین میوه باشد. لواشک های پالپ دار دارای طعم های بی نظیر و فراوانی می باشند که در لیست زیر مشاهده می کنید.

 1. لواشک کیوی پالپ دار
 2. لواشک زغال اخته پالپ دار
 3. لواشک انبه پالپ دار
 4. لواشک سیب ترش پالپ دار
 5. لواشک آناناس پالپ دار
 6. لواشک لیمو پالپ دار
 7. لواشک شاهتوت پالپ دار
 8. لواشک پرتقال پالپ دار
 9. لواشک استوایی پالپ دار
 10. لواشک زردآلو پالپ دار
 11. لواشک هلو پالپ دار

انواع لواشک های پالپ دار از جمله پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع لواشک هستند که به دیگر کشورهای دنیا نیز صادرات می شوند. این محصول به صورت کاملا بهداشتی در کارخانه به تولید می‌رسند و در محیط مناسب و سالم نگهداری می شوند و بسته بندی این محصولات نیز کاملاً سالم و بهداشتی می باشد.

 فروش مستقیم انواع لواشک صادراتی

همانطور که می دانید امروزه می توان با ارتباط مستقیم با تولید کننده محصولات آنها را خریداری کرد یکی از این محصولات انواع لواشک ها می باشند که مستقیما از تولید کننده قابل خریداری و صادرات به دیگر کشورها می باشند. این محصولات دارای مجوز بهداشت و سیب سلامت بوده و از نظر بهداشتی نیز کاملاً مطمئن هستند.