آراد لواشک
دوشنبه , اکتبر 18 2021
خانه / لواشک پذیرایی / فروش لواشک پذیرایی مخلوط میوه

فروش لواشک پذیرایی مخلوط میوه

فروش لواشک پذیرایی مانند انواع دیگری از لواشک به صورت بسته بندی های گوناگون می باشد که این لواشک از مخلوط و یا ترکیبی از چند میوه می باشد.
لواشک های مخصوص پذیرایی با طعم های مناسبی ارائه می شوند که می توان برای تهیه آنها انواعی از میوه را به کار برد. میوه های متنوع سبب طعم های متفاوتی در تولید و تهیه لواشک می شوند . گاهی ترکیبی از چند میوه برای تولید یک لواشک مناسب به کار می رود. لواشک پذیرایی در طعم های شیرین عموما عرضه می گردد تا همه بتوانند به راحتی آن را میل کنند و انواعی از لواشک های ترش آماده در بسته بندی های مناسب دیگر وجود دارد که می توان با طعم آلو و البالو و میوه های دیگر آنها را مصرف نمود. لواشک پذیرایی در بسته بندی ها شکیل و زیبا با طعم هایی که مناسب برای همه افراد باشند به فروش می رسد.

a22

فروش لواشک پذیرایی

لواشک پذیرایی را به راحتی می توان در حجم های دلخواه خریداری کرد و قیمت آنها نیز به طور کامل مشخص می باشد. هر اندازه میوه های مورد استفاده در تولید لواشک پذیرایی بیشتر باشد لواشک طعمی مناسب تر خواهد داشت. تنوع در تهیه و تولید این نوع از لواشک سبب فروش و تنوع در برندهای تولید کننده آن شده است.منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لواشک پذیرایی با کیفیت مستقیم از کارخانه

فروش عمده لواشک پذیرایی با کیفیت مستقیم از کارخانه

فروش عمده لواشک پذیرایی با کیفیت مستقیم از کارخانه انجام می شود. لواشک پذیرایی با …

دیدگاهتان را بنویسید

لواشک