فروش لواشک زردآلو پذیرایی مستقیم از کارخانه

خرید لواشک پذیرایی

فروش لواشک زردآلو در نوع لواشک پذیرایی و لواشک ورقه ای به صورت عمده انجام پذیر می باشد. انواع لواشک و ترشک و دیگر محصولات همپوشان ترش را به قیمت کارخانه خرید کنید و حاشیه سود خود را بالا ببرید.

فروش لواشک زردآلو

فروش لواشک زردآلو

یکی از اصلی ترین فرآورده هایی که از میوه زردآلو به دست می آید، لواشک و ترشک زردآلو می باشد. ترشک زردآلو معمولا در ۲ نوع قیصی و زردآلو دانه دار و لواشک زردآلو در طرح های متنوعی به بازار عرضه می گردند. لواشک زردآلو را می توان در دسته پر فروش ترین محصولات ترشیجات قرار داد، زیرا طعم ملسی دارد و همه افراد حتی آقایان و کودکان طرفدار آن می باشند.

لواشک های زیر با طعم زردآلو قابل تهیه و تولید می باشند:

 • لواشک پذیرایی زردآلو
 • لواشک زردآلو ورقه ای
 • لواشک زردآلو لوله ای
 • تافی ترش زردآلو

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]محصولات فوق به صورت فله و بسته بندی های کوچک تر به بازار عرضه می شوند.[/box]

فروش لواشک زردآلو

فروش لواشک پذیرایی

از آنجایی که لواشک پذیرایی دارای انواع و اقسام متنوعی می باشد، فروش آن نیز باید با دقت بیشتری انجام شود. لواشک پذیرایی با بسته بندی متالایز و سلفونی شفاف، ورقه ای، خمیری، دو سر پرس، دو سر پیچ از مسائلی هستند که به آنها باید توجه کرد و مشتری باید بداند که چه محصولی را خرید می کند.

فروش لواشک زردآلو

کارخانه فروش انواع لواشک

در حال حاضر کارخانه های که در زمینه تولید انواع لواشک و ترشک فعالیت می کنند، کم نیستند و به صورت تخصصی و با کیفیت های متفاوتی می توان محصول مورد نظر خود را تامین نمود. کارخانه لواشک لیاقت، کارخانه لواشک دنیز، کارخانه لواشک شادروز، کارخانه لواشک دنیز و… همه و همه بزرگترین کارخانه لواشک سازی در ایران به شمار می آیند که متنوع ترین محصولات لواشکی و ترش را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند.

فروش لواشک زردآلو
این محصولات را می توانید با یک تماس تلفنی در شهر خود تحویل بگیرید:

 1. ترشک قله در پت
 2. ترشک بسته بندی سطلی
 3. ترشک بسته بندی ظرفی
 4. ترشک بسته بندی وکیومی
 5. آلوچه سسی
 6. آلوچه شیره دار
 7. تافی ترش میوه ای
 8. لواشک پذیرایی دو سر پرس
 9. تافی لواشکی در ۹ طعم
 10. لواشک شیره دار
 11. لواشک ورقه ای دز ۳ کیفیت
 12. لواشک بسته بندی در ۱۵ طرح

[highlight color=”blue”]قابل توجه خریداران[/highlight]

در هنگام خرید حتما ذکر بفرمایید کدام محصول مورد نظر شما می باشد زیرا از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند.