فروش لواشک آلبالو قیمت مناسب

فروش لواشک آلبالو در دو نوع ساده و پالپ دار آغاز شده است، این لواشک ویژه به صورت فله و ورقه ای تولید می شود. لواشک آلبالو یکی دیگر از مشتقات آلبالو می‌‌باشد که طعم بسیار خوشایندی دارد و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. برای خرید و فروش لواشک آلبالو با قیمت مناسب و ارزان به صورت مستقیم از کارخانه اقدام نمایید.

فروش لواشک آلبالو

لواشک آلبالو

آلبالو یکی از خوشمزه‌ترین میوه‌ها است که همیشه به خاطر شکل و ظاهر خود، هوس‌انگیز بوده است. این میوه خوشمزه به صورت‌های گوناگونی عرضه می‌شود. در واقع می‌توان گفت مشتقات این میوه بسیار زیاد می‌باشد و می توان از آن فرآورده های فراوانی را مانند شربت آلبالو، مربای آلبالو، لواشک آلبالو، آلبالو خشک‌شده را به دست آورد که همگی از پرطرفدارترین محصولات می‌باشند.

لواشک آلبالو به دلیل رنگ قرمز زیبا و مزه ترش‌ آن، همیشه استقبال زیادی از آن شده است، به همین دلیل لواشک آلبالو را به وفور می‌توان در بازارهای فروش یافت. لواشک آلبالو پس از له شدن آلبالو‌ها بر اثر حرارت و خشک کردن آن‌ها به وجود می‌آید.

آلبالو یک میوه پرخاصیت است که غنی از ویتامین‌های مختلفی می‌‌باشد. این میوه خوشمزه در تمامی فصول یافت نمی‌شود، از این رو توصیه می‌کنیم، لواشک آلبالو را تهیه کنید و به دلیل خاصیت بالا از آن استفاده کنید. البته ارگانیک بودن لواشک و تهیه آن به صورت طبیعی، در حفظ ویتامین‌های آن  نقش بسیار مهمی دارد.

فروش لواشک آلبالو

مهمترین خواص آلبالو و لواشک آلبالو

 1. لواشک آلبالو می‌تواند شما را در تنش‌های عصبی آرام کند.
 2. این میوه تشنگی را به سرعت رفع می‌کند.
 3. آلبالو باعث رفع مشکلات روده می‌شود و به دفع کمک می‌‌کند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]انواع لواشک و ترشک آلبالو جزو پرطرفدارترین طعم ها می باشند.[/box]

فروش لواشک آلبالو

عرضه مستقیم لواشک آلبالو

عرضه‌کننده‌های مستقیم لواشک آلبالو، این محصول خوشمزه را به صورت مستقیم به دست مشتریان و خریداران این محصول می‌رسانند. در صورتی که این تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصولاتی با کیفیت و ارگانیک را به فروش برسانند، خرید از آن‌ها بسیار مقرون به‌صرفه و عالی است. برای خرید مستقیم انواع لواشک و ترشک به صورت مستقیم از کارخانه می توانید با کارشناسان ما ارتباط نمایید.

فروش لواشک آلبالو

خرید و فروش انواع لواشک و ترشک

خرید اینترنتی به دلیل نداشتن محدودیت مکانی و زمانی بسیار عالی و مقرون به صرفه می‌باشد، به همین دلیل ما نیز امکان خرید اینترنتی را برای شما عزیزان فراهم نموده تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن از لیست محصولات اطلاع پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید. در ادامه محصولات را معرفی می کنیم.

انواع ترشک فله

 • ترشک فله زردآلو
 • ترشم فله آلبالو
 • ترشک فله قیسی
 • ترشک فله گیلاس
 • ترشک فله انجیر
 • ترشک فله انار
 • ترشک فله هلو
 • ترشک فله هفت میوه
 • ترشک فله انار و آلوچه
 • ترشک فله آلوچه
 • ترشک فله آناناس

فروش لواشک آلبالو

[highlight color=”blue”]مطالعه موردی[/highlight]

 1. ترشک زردآلو در دو رنگ زرد و قرمز و در دو نوع کیفیت درجه یک و دو تولید می شوند.
 2. ترشک آلوچه نیز در دو نوع آلوچه معمولی و آلوچه شیشه ای تولید می شوند.
 3. انواع ترشک های فله در پت های ۱۲ کیلویی بسته بندی می شوند.
 4. در کنار ترشک های متنوع، انواع رب میوه ای در ۱۰ طعم متفاوت عرضه می شوند.
 5. لواشک های ورقه ای از دیگر محصولات هستند که دارای ۱۳ طعم و مزه مختلف می باشند.
 6. انواع لواشک های ورقه ای و طاقه ای به صورت ساده و پالپ دار تولید می شوند.