فروش عمده لواشک کیلویی در رشت

فروش عمده لواشک

فروش عمده لواشک با قیمت خوب و ارزان یکی از مواردی است که کلی فروشان به دنبال آن هستند. تولید لواشک های کیلویی در طعم های مختلف و متنوع صورت می گیرد. از طعم های پر طرفدار می توان به زرشک، انار، کیوی و… اشاره کرد. عرضه و فروش این محصولات در شهرهای اصفهان، ایلام، سمنان، تهران، مشهد، رشت و… صورت می پذیرد.

تولید انواع لواشک های کیلویی

تولید لواشک های کیلویی را می توان به ۲ دسته سنتی و صنعتی تقسیم بندی کرد.

لواشک های سنتی همان لواشک حبه ای محلی و خانگی هستند که مرحله خشک آنها در آفتاب و به صورت طبیعی انجام می شوند.این لواشک ها از این نظر که خالص هستند کاملا تایید شده می باشند، اما در این روش اشکالاتی وجود دارد. یکی از موارد قابل ذکر، مرحله خشک آنها است. خشک شدن این محصولات در فضای باز باعث جذب حشرات ریز و گرد و غبار می شود.

 

چرا لواشک های خانگی دچار آفت می شوند؟

یکی از تولیدات لواشک های کیلویی به لواشک های صنعتی اختصاص داده می شود.

  • تقریبا همه افراد فکر می کنند که این محصولات از نظر اینکه دارای افزودنی هستند، نمی توانند مفید باشند. اما باید خدمت شما عرض کینم که اسید سیتریک و نمک باعث می شوند تا لواشک ها از آفت و ماندگی دور بمانند. در حقیقت سبب ماندگاری این محصولات می شوند و طبق استانداردهای تولید افزودن این مواد در تولید ضروری و مهم می باشند ولی باید نکاتی رعایت شود.
  • به عنوان مثال ۲ تا ۷ درصد جوهر لیمو با توجه به طعم و مزه لواشک، لازم است.
  • ۳ درصد نمک باید برای تولیدات این محصولات در نظر گرفته شود.

فروش عمده لواشک

فروش عمده لواشک کیلویی در کارتن های ۲۰ کیلویی انجام می شود.

هر ورقه از این لواشک های وزنی تقریبا ۲ کیلوگرم دارند.

طعم های زردآلو، زرشک، انار، هلو، تمشک، کیوی، آناناس، انبه و آلبالو از این لواشک ها موجود می باشند. این محصولات در ۲ نوع از کیفیت تولید می شوند، در نتیجه شما می توانید با ۲ نوع از قیمت، بازار خود را تامین کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید انواع لواشک با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *