فروش عمده آلوچه فرآوری شده فله

فروش عمده آلوچه

فروش عمده آلوچه فرآوری شده در انواع بسیار مختلفی صورت می گیرد، در واقع می توان این محصول را به صورت فله و بسته بندی های مختلف به بازار عرضه نمود. ارسال محصولات ترشیجاتی مثل لواشک و ترشک و آلوچه در سراسر ایران صورت می پذیرد و هزینه ارسال در حجم بالا به عهده کارخانه می باشد. عمده محصولات بسته بندی آلوچه فرآوری شده در وزن های ۵۰ گرم و ۱۰۰ گرم به صورت شیره دار تولید می شود.

آلوچه فرآوری شده چیست؟

آلوچه فرآوری شده یک خوراکی خوشمزه و قابل تهیه از انواع آلوچه خشک یا تازه تهیه می شود، در واقع این میوه ها بعد از شستشو، پخت و اضافه کردن مواد افزودنی که شامل نمک، شکر و اسید سیتریک است، تولید می شود. این محصول اصولا به صورت هسته دار، یدون هسته، شیره دار و بدون شیره قابل بسته بندی هستند.

خرید آلوچه فرآوری شده

یکی ار نکاتی که هنگام خرید آلوچه فرآوری شده یا محصولات دیگری مثل لواشک و ترشک باید رعایت کنیم، نداشتن آفت است.

تعریف آفت زدگی

به طور کلی آفت عبارت از هر نوع موجود زنده ای مانند : کنه، قارچ، باکتری، یا هر نوع شش پایی می باشد. این موجودات اگر در میوه های خشک وجود داشته باشند، موجب کاهش کیفیت محصول نهایی می شوند.

فروش عمده آلوچه فرآوری شده

فروش عمده آلوچه و ترشک و انواع مختلف لواشک از طریق مجموعه ایران لواشک برای تمامی عمده فروشان در شهرهای مختلف ایران کار بسیار ساده و آسان می باشد.

اگر می گوییم آسان به این دلیل است که شما عزیزان می توانید به صورت اینترنتی و از طریق شبکه های اجتماعی قابل دسترس خود، درخواستی را مبتنی بر دریافت کاتالوگ محصولات و لیست قیمت داشته باشید.

این روش های نوین می توانند در هزینه و همچنین وقت شما، صرفه جویی را به همراه داشته باشند.

محصولات زیر موجود هستند :

  • انواع ترشک بسته بندی
  • انواع ترشک فله
  • انواع لواشک کیلویی
  • انواع لواشک شکلی و طرح دار
  • انواع آلوچه فرآوری شده بسته بندی
  • انواع آلوچه فرآوری شده فله

منبع : لواشک میوه ای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *