فروش رب انجیر کیلویی به صورت عمده

فروش رب انجیر کیلویی به صورت عمده

فروش رب انجیر کیلویی در بهترین کیفیت به صورت عمده از کارخانه امکان پذیر است. با توجه به اینکه با نیاز مشتریان عزیز این محصولات آشنایی داریم، امکان خرید انواع رب میوه، ترشک و لواشک را به صورت عمده فراهم آورده ایم. این محصولات کاملا بهداشتی و مطمئن بوده و دارای لیبل ها و برچسب های سیب سلامت و پروانه تولید می باشند. کیفیت تمامی این محصولات بی نظیر، تضمین شده می باشد و بسیار مناسب جهت عرضه داخلی و یا صادراتی به دیگر کشورهای دنیا هستند.

فروش رب انجیر کیلویی به صورت عمده

انواع رب میوه کیلویی

پایه اصلی و اولیه انواع رب میوه ای، ترشک و لواشک چیست؟ در تهیه این محصولات از میوه، پوره میوه و خشکبار آن ها استفاده می گردد. در تهیه انواع خوراکی بخصوص فرآورده های میوه ای، موارد بسیار مهمی وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند. در اینجا به چندین موارد اشاره شده است.

 • استفاده از مواد اولیه درجه یک و سالم
 • استفاده از دستگاه ها، ظروف و محیط بهداشتی
 • جلوگیری از برخورد فراورده ها با هوای آزاد و آلودگی های محیطی
 • رعایت کامل اصول بهداشتی در روند تولید
 • بسته بندی مناسب و نگهداری در محیط سالم

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خوشبختانه این محصولات با رعایت تمامی موارد ذکر شده، در بهترین کارخانه های معتبر به تولید می رسند و می توان با خیالی راحت کالای مورد نظر خود را از آن ها خریداری کرد.[/box]

فروش رب انجیر کیلویی به صورت عمده

رب های میوه یکی از این محصولات بی نظیر و بهداشتی هستند که در طعم های زیر به تولید می رسند.

 1. رب میوه انجیر
 2. رب میوه استوایی
 3. رب میوه زغال اخته
 4. رب میوه نارنج
 5. رب میوه زرشک
 6. رب میوه کیوی
 7. رب میوه لیمو سبز
 8. رب میوه آلبالو
 9. رب میوه تمشک
 10. رب میوه آلو زرد
 11. رب میوه آلو قرمز
 12. رب میوه زردآلو زرد
 13. رب میوه زردآلو قرمز
 14. رب میوه گوجه سبز
 15. رب میوه لیمو عمانی
 16. رب میوه آلوچه قجری و…

رب انجیر یکی از رب های میوه ای است که از خشکبار مرغوب انجیر به تهیه می رسد. این محصول درصد زیادی از خواص و فواید میوه انجیر را در خود گنجانده و از طعمی بسیار مقبول برخوردار است. از این رب دلچسب می توان به عنوان چاشنی غذایی، در غذاهای گوناگون استفاده کرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]این محصولات در پت هایی با وزن حدودا 13 کیلوگرم به صورت عمده از کارخانه قابل خریداری می باشند.[/box]

فروش رب انجیر کیلویی به صورت عمده

فروش عمده رب میوه انجیر

رب انجیر و دیگر طعم های این محصول فوق العاده را می توان از کارخانه تولید کننده آن به صورت عمده خریداری نمود. خرید از کارخانه از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و از دیگر مزایای آن، امکان تحویل محصولات از درب کارخانه امکان پذیر می باشد.

فروش رب انجیر کیلویی به صورت عمده