آراد لواشک
شنبه , سپتامبر 18 2021
خانه / ترشک / فروش ترشک آلو قرمز کیلویی از کارخانه

فروش ترشک آلو قرمز کیلویی از کارخانه

فروش ترشک آلو قرمز کیلویی از کارخانه  های معتبر در ایران انجام می شود.  آلو در انواع مختلفی به کشت می رسد که از نظر رنگ و طعم کمی با یکدیگر متفاوتند. به طور مثال آلو زرد، آلو قرمز، آلو سیاه و آلو سبز که با نام گوجه سبز نیز شناخته می شود برداشت می شوند. آلو از جمله میوه هایی است که از آن استفاده های زیادی می شود و می توان در غذاها و یا به عنوان تنقلات از آن استفاده کرد. یکی از فراورده هایی که از میوه آلو به دست می آید، ترشک آلو قرمز است که از بهترین خشکبار میوه آلو تهیه می شود و در کیفیت بالا با قیمت مناسب به بازار عرضه می گردد. در این مطلب با ویژگی های این محصول آشنا خواهیم شد.

فروش ترشک آلو قرمز

فروش ترشک آلو قرمز

ترشک آلو قرمز طعمی ترش و بی نظیر دارد که جزو تنقلات بسیار پرطرفدار و پرفروش محسوب می شود. این محصول در کارخانه به تولید می رسد. تهیه ترشک و لواشک در کارخانه و به صورت صنعتی به تولید می رسد که نسبت به تولید خانگی این محصولات از مزایایی برخوردار است. یکی از موارد مثبت تولید محصولات در کارخانه، این است که تهیه و تولید در دستگاه های مخصوص آنها صورت می گیرد و از طرف دیگر تمام فعالیت ها با مجوز بهداشت و زیر نظر کارشناسان صورت می گیرد. از این رو محصول نهایی، محصولی کاملا بهداشتی و با کیفیت خواهد بود.

فروش ترشک آلو قرمز از کارخانه به صورت کیلویی انجام می شود. ظروف مخصوص این ترشک ها، وزنی حدود 13 کیلوگرم دارند.

فروش ترشک آلو قرمز

فروش انواع ترشک ارزان

خرید محصولات از کارخانه و بدون وجود واسطه، برای خریداران بخصوص عمده فروشان، بسیار ارزان تر تمام می شود. علاوه بر آن خریدار می تواند از کیفیت و مطمئن بودن کالای خود اطمینان کامل کسب کند و با خیالی راحت خریدی در حجم عمده و ارزان داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فروشنده انواع ترشک و لواشک به صورت عمده

فروشنده انواع ترشک و لواشک به صورت عمده

فروشنده انواع ترشک و لواشک به صورت عمده در کارخانه های متعدد در سراسر کشور …

لواشک