عرضه رب کیوی مستقیم از کارخانه

عرضه رب کیوی

عرضه رب کیوی همراه با طعم های دیگری از انواع رب میوه ای به صورت مستقیم از کارخانه صورت می گیرد. رب میوه کیوی یا پوره کیوی محصولی است بسیار جدید و استثنائی است که در طی ده سال اخیر به تولید رسیده است. طعم دلچسب در کنار رنگ دلپذیر این رب میوه توجه بسیاری از افراد را در عرصه آشپزی به خود جلب نموده است. این محصول خوشمزه در کارخانه در دستگاه های مناسب به تولید می رسد و در شرایط سالم و مناسب نگهداری می شوند تا محصولی بهداشتی، مطمئن و سالم با ماندگاری بالا به دست مشتریان عزیزمان برسد.

عرضه رب کیوی

ویژگی های رب کیوی

ویژگی ها و خواص رب کیوی را می توان از میوه آن شناخت. چرا که امکان حفظ درصد زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی موجود در میوه، در فرآورده های آن ها بسیار زیاد است و این خصوصیات کاملا بستگی به میوه ای دارد که از آن تهیه شده اند. از طعم ترش کیوی می توان فهمید که میوه ای اسیدی می باشد. این میوه اسیدی دارای ویتامین های C  و E است و بسیار موثر در درمان بیماری های تنفسی مانند آسم و تنگی نفس می باشد.

عرضه رب کیوی

از فواید این میوه ترش طعم و سبز رنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • میوه کیوی منبع غنی از فیبر بوده و کالری آن نیز بسیار پایین است. از این رو می توان از آن به عنوان یک میان وعده مقوی استفاده کرد.
  • مصرف روزانه یک عدد کیوی می توان نیاز 100 درصدی بدن از ویتامین ث را تامین کند.
  • غذاها و میوه هایی مانند کیوی که دارای مقدار فیبر بالایی می باشند می توانند به کاهش وزن بدن کمک زیادی بکنند.
  • آنزیم های موجود در کیوی، به هضم راحت تر غذا کمک زیادی می کنند.
  • مصرف کیوی باعث کاهش استرس و فشارهای عصبی می شود.
  • ویتامین E موجود در کیوی، از لختگی خون و خونریزی های مغزی جلوگیری کرده و باعث بهبود وضعیت شریان ها می شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از کیوی و رب کیوی می توانید به عنوان یه میان وعده خوشمزه و مقوی و یا طعم دهنده عالی در غذاها استفاده کنید و از طعم آن لذت ببرید.[/box]

عرضه رب کیوی

عرضه رب کیوی به صورت عمده و مستقیم

رب کیوی یا پوره کیوی تنها یکی از طعم های لذیذ و ترش مزه از رب های میوه ای است که به دلیل رنگ و طعم خاص و بی نظیرش طرفداران زیادی دارد. فروش این محصولات از کارخانه به صورت مستقیم و در حجم عمده انجام می پذیرد. فروش رب کیوی در پت های 13 کیلویی صورت می گیرد که این محصولات همگی دارای مجوز بهداشت، سیب سلامت و پروانه تولید هستند.