عرضه رب آلو زرد فله از کارخانه

عرضه رب آلو زرد فله

عرضه رب آلو زرد فله بدون واسطه و به صورت مستقیم از کارخانه به مشتریان و عمده فروشان صورت می گیرد. انواع رب های میوه با طعم های بسیار متنوع و خوشمزه در کارخانه های معتبر به تولید می رسند  و سپس به بازارهای داخلی و خارجی کشور عرضه می شوند. رب های میوه در صنعت آشپزی بسیار پر کاربرد بوده و استفاده های زیادی دارند. به دلیل فروش مستقیم محصولات به مشتریان، در هزینه های خرید و حمل و نقل بسیار صرفه جویی شده و به نفع خریداران عزیز می باشد.

عرضه رب آلو زرد فله

انواع رب میوه فله و کاربرد آن ها

رب های میوه که محصولاتی جدید و استثائی هستند، در چندین سال اخیر به بازار وارد شده و بسیار پرفروش هستند. یکی از انواع رب میوه، رب آلو زرد است که بسیار خوشمزه و مفید است. از آلوزرد می توان رب، لواشک و ترشک لذیذ تهیه کرد و از آن ها به عنوان تنقلات یا میان وعده های مفید و کم کالری استفاده کرد. این میوه و فراورده های آن مزه ای ترش و ملس دارند و بسیار مناسب برای طرفداران این طعم ها هستند. رب آلو زرد رنگی زرد مایل به طلایی دارد. استفاده از این میوه در غذاها و دسرجات، طعمی فراموش نشدنی را به آنها می بخشد.

عرضه رب آلو زرد فله

محصولات دیگری که به عنوان رب میوه یا پوره میوه در بازار شناخته شده اند شامل موارد زیر می باشند.

 1. رب استوایی فله
 2. رب کیوی فله
 3. رب آلبالو فله
 4. رب زغال اخته فله
 5. رب انجیر فله
 6. رب زردآلو زرد فله
 7. رب زردآلو قرمز فله
 8. رب تمشک فله
 9. رب لیمو عمانی فله
 10. رب آلو زرد فله
 11. رب آلو قرمز فله
 12. رب آلو سبز فله
 13. رب نارنج فله
 14. رب زرشک فله
 15. رب انار غلیظ
 16. رب انار رقیق و…

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]فروش و عرضه این محصولات به صورت فله ای در پت های 13 کیلوگرمی صورت می گیرد.[/box]

عرضه رب آلو زرد فله

از نظر خواص این محصولات می توان گفت که به دلیل اینکه تمامی این محصولات در کارخانه و با دستگاه های مخصوص به تولید می رسند و همچنین دارای مجوز بهداشت و سلامت هستند از محصولات سالم محسوب شده و می توانند خواص و فواید درمانی میوه ای که از آن تهیه شده اند را در خود حفظ کنند. البته نکته قابل توجه این است که استفاده از آنها به صورت افراطی نباشد چراکه همه ما می دانیم استفاده بیش از حد و نا به جا حتی از خوراکی های طبیعی می تواند برای بدن مشکل ساز باشد.

عرضه رب آلو زرد فله

عرضه رب آلو زرد فله از کارخانه

این محصولات را می توانید در کنار انواع ترشک و لواشک لذیذ و تازه از کارخانه به صورت کاملا مستقیم خریداری کنید. ما با عرضه محصولات با کیفیت و ارزان می کوشیم تا رضایت شما مشتریان عزیزمان را فراهم آوریم. جهت اطلاعات بیشتر و سفارش هرکدام از محصولات نامبرده شده می توانید با ما ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.