صادرات انواع لواشک ملس به آلمان

صادرات انواع لواشک ملس و ترش به آلمان امکان پذیر است. لواشک صادراتی در طعم های گوناگون به تولید می سد و از ایران به دیگر کشورها عرضه می شود. ایران یکی بزرگ ترین تولید کنندگان انواع لواشک در دنیاست که محصولات لواشکی درجه یک و مرغوب را به بازار عرضه می کند. کارخانه های تولید کننده لواشک در ایران، محصولات خود را  در طرح های بسیار متنوع  با بسته بندی های بهداشتی و شکیل، طعم های دل چسب و متنوع و اندازه های مختلف، با بالاترین کیفیت ممکن تولید کرده و با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسانند.

صادرات انواع لواشک ملس به آلمان

معرفی انواع لواشک ملس

همه ما می دانیم که ذائقه افراد با یکدیگر متفاوت است و ممکن است بعضی طعم های ترش را بپسندند و بعضی نیز طعم های ملس یا شیرین را به دیگر طعم ها ترجیح دهند. لواشک یکی از خوراکی هایی است که در مزه های ترش، شیرین و یا ملس می توان آن را تهیه کرد. این خوراکی از میوه های متفاوت تهیه می شود و با توجه به میوه خود دارای مزه های گوناگونی نیز می باشد. از میوه های ملس همچون انبه، آناناس، زردآلو، هلو، پرتقال، مخلوط میوه های استوایی و… لواشک ملس تولید می شود که مناسب برای کسانی است که طعم های خیلی ترش را نمی پسندند.

صادرات انواع لواشک ملس به آلمان

در مقابل، لواشک های ترش نیز از میوه هایی مثل کیوی، آلبالو، شاهتوت، انار، زرشک، سیب ترش، لیمو عمانی، زغال اخته، آلو، آلوئه ورا تولید می شوند تا نیاز همه افراد با ذائقه های متفاوت را فراهم شود.

لواشک در دو نوع بسته بندی و متری به تولید می رسد. لواشک های بسته بندی همچون انواع لواشک پذیرایی، لوله ای، کبابی، سیخی، چند قلو و… و لواشک های متری که به صورت پالپ دار و ساده به تولید می رسند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]لواشک های بسته بندی با توجه به نوع و اندازه های متفاوتی که دارند، در وزن های متفاوتی نیز وجود دارند. لواشک های متری نیز در وزن 2 کیلوگرم تولید می شوند.[/box]

صادرات انواع لواشک ملس به آلمان

صادرات لواشک به آلمان

آلمان یکی از کشورهایی است که سالانه حجم زیادی از انواع لواشک و ترشک از ایران به آن صادر می شود. انواع لواشک ملس و ترش که در کارخانه های معتبر ایران تهیه می شوند و دارای نشان سیب سلامت، مجوز بهداشت و پروانه تولید هستند از ایران به کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه صادر می شوند. جهت خرید، ثبت سفارش و هر گونه سوال در این باره می توانید با ما در ارتباط باشید.