خرید و فروش کلی ترشک فله از کارخانه

فروش کلی ترشک فله در طرح های متنوع و طعم های بی نظیر و خوش طعم مستقیما از کارخانه صورت می گیرد. ترشک که از میوه های ترش، شیرین و ملس تهیه می شود، به طور معمول محصولی آبدار است که در بسته بندی ها و ظرف های مناسب و بهداشتی به فروش کلی می رسد.

فروش کلی ترشک

فروش کلی ترشک در انواع مختلف

ترشک میوه ای یکی از محصولات بسیار پر فروش در بازار ترشیجات به شمار می آید که در طعم های مختلف و سازگار با تمامی ذائقه ها تولید می شود. ترشک میوه ای پس از تولید به دو صورت فله و بسته بندی به صورت کلی از کارخانه به فروش می رسد.

فروش کلی ترشک

به طور کلی ترشک در انواع مختلف در طعم های بسیار متنوعی به تولید می رسد که این تنوع طعم کمک شایانی به فروش بسیار بالای آن در بازار کرده است. ترشک یکی از فرآورده های بی نظیر میوه ای است که در محیط بهداشتی کارخانه به تولید می رسد. ترشک میوه ای فله در ظروف 13 کیلویی به فروش می رسد و ترشک میوه ای بسته بندی در طرح های گوناگون به تولید و عرضه می رسد.

فروش کلی لواشک

ترشک میوه ای فله دارای طعم های فوق العاده زیر می باشد.

 1. ترشک انار گوشتی فله
 2. ترشک هلو فله
 3. ترشک آلبالو فله
 4. ترشک انجیر فله
 5. ترشک زغال اخته فله
 6. ترشک آلو زرد فله
 7. ترشک آلو قرمز فله
 8. ترشک آلو بخارا مشکی فله
 9. ترشک گیلاس فله
 10. ترشک هفت میوه فله
 11. ترشک بیست میوه فله
 12. ترشک آلوچه جنگلی فله
 13. ترشک میکس آلوچه جنگلی و انار فله
 14. ترشک میکس آلوچه جنگلی و زرشک فله
 15. ترشک زردآلو زرد فله
 16. ترشک زردآلو قرمز فله

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]این محصولات در پت های 13 کیلویی بهداشتی و مطمئن به فروش می رسند و دارای مجوز بهداشت، پروانه تولید و تاریخ انقضا می باشند.[/box]

فروش کلی ترشک

ترشک میوه ای بسته بندی نیز در سه طرح بسیار پر طرفدار با طعم های گوناگون به تولید می رسد که انواع آن را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

 • ترشک بسته بندی وکیوم یا استندی در طعم های زردآلو، زغال اخته، آلبال.، آلو سانتریزه و آلوچه جنگلی.
 • ترشک بسته بندی ظرفی یا کریستالی در طعم های زردآلو، زغال اخته، آلبال.، آلو سانتریزه و آلوچه جنگلی.
 • ترشک بسته بندی لیوانی در طعم آلوچه جنگلی.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]وزن این محصولات بین 50 الی 100 گرم متفاوت می باشد.[/box]

فروش کلی ترشک

خرید و فروش کلی ترشک از کارخانه

ترشک را می توان در انواع ذکر شده، به صورت کلی و مستقیم از کارخانه معتبر آن تهیه کرد. ما به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع ترشک، لواشک و رب میوه ای، محصولات خود را با شرایطی بسیار آسان و به صورت مستقیم به دست خریداران گرامی می رسانیم. کیفیت و بهداشتی بودن محصولات همواره از دغدغه های همیشگی ما بوده و می کوشیم تا با ارائه بهترین محصولات، قدمی در راستای جلب رضایت مشتریان عزیزمان برداریم.