خرید و فروش ترشک شاه توت به صورت عمده

خرید و فروش ترشک شاه توت به صورت عمده از کارخانه های بزرگ کشور امکان پذیر است. فروشندگانی که قصد خرید انواع ترشک و لواشک خوشمزه و با کیفیت را به صورت عمده و با قیمت مناسب دارند، می توانند از طریق ارتباط مستقیم با کارخانه خرید خود را انجام دهند. این کارخانه ها محصولات خود را با قیمت عمده و در حجم بالا در اختیار خریداران قرار می دهند. خرید مستقیم از کارخانه برای خریداران به ویژه عمده فروشان بسیار به صرفه می باشد.

خرید و فروش ترشک شاه توت

خرید عمده ترشک شاه توت

ترشک شاه توت از آن دسته محصولاتی است که با طعم خاص و بی نظیری که دارد بسیار مورد توجه دوست داران ترشک و لواشک قرار گرفته است. این ترشک از مرغوب ترین میوه و خشکبار شاه توت تهیه می شود و بسیار با کیفیت است. از ویژگی های ترشک شاه توت می توان به رنگ قرمز تیره و مزه ترش و ملس آن اشاره کرد.

خرید و فروش ترشک شاه توت

تولید ترشک از میوه های گوناگون با مزه های ترش، ملس و شیرین انجام می شود و تنها به این طعم محدود نیست. از آنجایی که ایران کشوری با خاک حاصلخیز و آب و هوای عالی است، میوه های متنوعی در آن رشد می کنند که از آن ها می توان فراورده های بسیار خوشمزه و متنوعی به تولید رساند.

طعم های بی نظیر انواع ترشک را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

 1. ترشک انجیر
 2. ترشک پرتقال
 3. ترشک شاه توت
 4. ترشک آلبالو
 5. ترشک بیست میوه
 6. ترشک هفت میوه
 7. ترشک هلو
 8. ترشک زغال اخته
 9. ترشک زردآلو قرمز
 10. ترشک زردآلو زرد
 11. ترشک آلو سیاه ویژه
 12. ترشک آلو قرمز
 13. ترشک آلو زرد
 14. ترشک گیلاس
 15. ترشک آلوچه جنگلی
 16. ترشک انار
 17. ترشک زرشک
 18. ترشک مخلوط انار و آلوچه جنگلی
 19. ترشک مخلوط زرشک و آلوچه جنگلی

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ترشک در طعم های ذکر شده را می توان به صورت عمده از کارخانه خریداری کرد. فروش عمده این محصولات به صورت کیلویی در پت های 13 کیلوگرمی انجام می پذیرد.[/box]

خرید و فروش ترشک شاه توت

خرید و فروش ترشک شاه توت عمده

خرید و فروش انواع محصولات ترش و ملس مانند انواع ترشک در 16 طعم، انواع لواشک در 15 طعم پالپ دار و 4 طعم بدون پالپ و رب میوه ای در 16 طعم گوناگون از کارخانه به صورت مستقیم انجام می گیرد. کسانی که در شهرهای مختلف کشور عزیزمان قصد خرید هرگونه از این محصولات را دارند می توانند با کارخانه ارتباط گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانند.