آراد لواشک
شنبه , ژانویه 22 2022
خانه / ترشک / خرید و فروش ترشک زرشک به صورت عمده

خرید و فروش ترشک زرشک به صورت عمده

خرید و فروش ترشک زرشک به صورت عمده از کارخانه صورت می گیرد. زرشک یکی از محصولات بسیار پر کاربرد در صنعت آشپزی بخصوص در ایران می باشد که از آن به روش های مختلفی استفاده می شود. رب و ترشک زرشک از جمله فراورده های بی نظیر زرشک هستند که از آن ها می توان در انواع غذاها و خورشت ها استفاده کرد.
این محصولات در کارخانه و با مجوز بهداشت به تولید می رسند. دستگاه های مخصوصی برای تولید انواع ترشک، لواشک و رب میوه در کارخانه وجود دارند که توسط آن ها محصولاتی با کیفیت بالا و درجه یک به تولید می رسند. خرید و فروش انواع ترشک در کارخانه به صورت عمده صورت می گیرد.

خرید و فروش ترشک زرشک

خرید و فروش ترشک زرشک

ترشک زرشک که از بهترین میوه و خشکبار زرشک تهیه می شود یکی از محصولات پر کاربرد و پر فروش صنعتی است. ترشک زرشک طعمی ترش دارد که می توان آن را یکی از بهترین چاشنی ها و طعم دهنده های غذایی به حساب آورد. از ترشک زرشک می توان در غذاهایی مانند مرغ یا فسنجان استفاده کرد. همچنین می توان آن را در کنار دسرها و لواشک ها سرو کرد.

خرید و فروش ترشک زرشک به صورت کیلویی در ظرف های 13 کیلویی انجام می گیرد.

خرید و فروش ترشک زرشک

فروش انواع ترشک به صورت عمده

ترشک محصولی است که در طعم های بسیار متنوعی همچون ترشک آلو زرد، ترشک آلو قرمز، ترشک پرتقال، ترشک زغال اخته، ترشک آلبالو، ترشک انجیر، ترشک مخلوط بیست میوه، ترشک شاهتوت، ترشک گیلاس، ترشک زردآلو قرمز، ترشک زردآلو زرد، ترشک انار، ترشک آلوچه جنگلی، مخلوط ترشک انار و آلوچه، ترشک مخلوط هفت میوه، ترشک آلو سیاه و… نیز به تولید می رسد و سپس به صورت عمده از کارخانه به فروش می رسد.

عمده فروشان  وخریداران عزیز که قصد خرید هر گونه محصولات را به صورت مستقیم و عمده از کارخانه دارند می توانند هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فروش ترشک کیلویی و بسته بندی تازه و بهداشتی 1

فروش ترشک کیلویی و بسته بندی تازه و بهداشتی

فروش انواع ترشک کیلویی و بسته بندی تازه و کاملا بهداشتی از تولید کننده امکان …

لواشک