آراد لواشک
پنج‌شنبه , دسامبر 2 2021
خانه / رب میوه / خرید مستقیم رب میوه استوایی به صورت عمده

خرید مستقیم رب میوه استوایی به صورت عمده

رب میوه استوایی یکی از انواع رب های میوه‌ای است که به صورت عمده از کارخانه های مختلف قابل خریداری می باشد. این محصول خوشمزه و بی نظیر از ترکیب پوره میوه های استوایی تولید می‌شود و از کارخانه های مختلف که دارای مجوز بهداشت هستند به بازارهای داخلی و خارجی کشور عرضه می گردند. این محصول بی نظیر به خاطر طعم فوق العاده و خواص شگفت انگیزی که دارد بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است بنابراین بسیاری از خریداران به دنبال خرید عمده این محصول از کارخانه های معتبر می باشند.

رب میوه استوایی

 رب میوه استوایی

همانطور که از نام این محصول پیداست برای تهیه رب میوه استوایی از پوره میوه های استوایی مختلف استفاده می شود. به دلیل اینکه اکثر این میوه ها دارای طعمی ترش هستند رو به میوه استوایی نیز از طعمی ترش برخوردار است. این محصول خوش طعم، از پرفروش ترین طعم های رب های میوه ی کیلویی می باشد.

فروش رب میوه استوایی به صورت کیلویی و عمده از کارخانه صورت می‌گیرد. رب های میوه ای که به صورت کلی به فروش می رسند درون ظرف های بزرگ و مستحکمی که از وزن ۱۳ کیلوگرم برخوردار هستند تولید می شوند.

رب میوه استوایی

خرید مستقیم رب های میوه ای به صورت عمده

رب میوه‌ای تنها محدود به یک یا دو طعم نیست و دارای تنوع بسیار زیادی از نظر طعم و رنگ می باشد که همین موضوع باعث شده تا این محصول خوشمزه با ذائقه های زیادی همخوانی یابد. تم های فوق العاده این محصول را می توانید در ادامه مشاهده کنید

 1.  رب میوه آلبالو
 2.  رب میوه انار
 3.  رب میوه لیمو عمانی
 4.  رب میوه کیوی
 5.  رب میوه لیمو سبز
 6.  رب میوه زغال اخته
 7.  رب میوه گوجه سبز
 8.  رب میوه آلو قرمز
 9.  رب میوه آلو زرد
 10.  رب میوه زرد آلو قرمز
 11.  رب میوه زرد آلو زرد
 12.  رب میوه تمشک
 13.  رب میوه انجیر
 14.  رب میوه نارنج و…

خرید عمده این محصولات از کارخانه به صورت مستقیم صورت می گیرد و خریداران محترم می توانند این محصولات را پس از خرید مستقیم از درب کارخانه دریافت نمایند و با این نوع خرید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی قابل توجهی داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

خرید عمده رب میوه ای

خرید عمده رب میوه ای با قیمت مناسب

رب میوه ای با قیمت مناسب و در حجم عمده از کارخانه قابل خریداری می …

لواشک