آراد لواشک
دوشنبه , اکتبر 18 2021
خانه / لواشک لقمه ای / خرید لوشک لقمه ای بهداشتی

خرید لوشک لقمه ای بهداشتی

لواشک در شکل های مختلف بهداشتی بسته بندی می شود و شکل لقمه ای نیز یکی دیگر از بسته بندی های لواشک می باشد که در طرق متنوعی عرضه می شوند.
یکی از انواع روش های تولید و بسته بندی لواشک به شکل لقمه ای می باشد که در بازار عرضه می گردد. انواعی از لوشک با طعم های گوناگون در بازار موجود است و تنوع طعم به حدی بالا است که هر مشتری را به سوی خود جلب می نماید. شکل بسته بندی به صورت لقمه ای نیز دارای تنوع می باشد به این ترتیب که داخل لواشک لقمه شده را گاهی از ترکیبات متنوع و خوشمزه پر می کندد که گاهی این ترکیبات شامل انواع خشکبار و یا ترشی های فانتزی تهیه شده از انواع خشکبار می باشد که با طعم لواشک سازگار بوده و طعم مناسبی ایجاد خواهد کرد. لواشک لقمه ای به صورت باز و بسته بندی شده فروخته می شود.

a22

خرید لواشک لقمه

همان طور که بیان شد لواشک لقمه با طعم های متنوع و بسته بندی های مختلفی به بازار مصرف کننده ارائه می شود که می توان انواع طعم ها را در این نوع از لواشک تجربه کرد. قیمت متفاوت برای این نوع از لواشک با توجه به شکل تهیه و ترکیبات داخل آن وجود دارد. لواشک محصولی است که باید از نظر تهیه و تولید بهداشتی آن اطمینان حاصل کرد و انواع لواشک های مورد نظر برای خریداری باید از خریداران مطمئن تهیه شود.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

36d81e8dabac1d14ad350344f93bc356

خرید اینترنتی بهترین لواشک لقمه ای ارزان

لواشک یک خوراکی ایرانی است که در مزه های شور، ترش تولید می شود. لواشک ها از شیره ی غلیظ شده و قوام آمده ی میوه هایی مثل انار، زردآلو،آلوچه، قیسی و کیوی تولید می

دیدگاهتان را بنویسید

لواشک