آراد لواشک
جمعه آذر 7 1399
خانه / لواشک کیلویی / خرید لواشک کیلویی خوشمزه

خرید لواشک کیلویی خوشمزه

در حقیقت لواشک یک نوع فرآورده است، فرآورده ای که از میوه های مختلف تهیه می شود و همین امر سبب می شود تا خواص میوه های مختلف را با خود داشته باشد. این خوراکی خوشمزه در بین افراد و به ویژه در بین کودکان از محبوبیت خاصی برخوردار است و دقیقا به همین دلیل است که باید به رعایت شدن نکات بهداشتی در تهیه و تولید آن دقت و توجه خاصی داشت.

خواص لواشک

برای پی بردن به خواص لواشک باید به میوه ای که از آن تولید شده پی برد و خواص این محصول را در پایه موادی که استفاده شده جستجو کرد. به عنوان مثال لواشک آلو تحریک کننده روده است و دقیقا برای افرادی که ناراحتی معده دارند بسیار مفید است، لواشک زرشک در کنترل فشار خون و ضربان قلب تاثیر دارد، لواشک انار برای کنترل کلسترول و اوره و همچنین دفع کننده سموم بدن مفید است… واین چنین است که هر لواشکی خواص مختلفی دارد زیرا از انواع مختلف میوه به تولید می رسد.

میوه های مختلف تشکیل دهنده پایه لواشک

نکات بهداشتی لواشک

لواشک خوشمزه و بهداشتی را چگونه و از کجا خرید کنیم؟ این یک سوال اساسی برای مصرف کنندگان این محصول است و توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید لواشک کیلویی دارید، یک سری نکات را همیشه در نظر داشته باشید.

  • حتما لواشکی که دو طرف دارای نایلکس است را انتخاب کنید.
  • لواشک بدون هیچ حشره و آفتی که زنده است، باشد.( پشه، شش پا… )
  • توجه کنید لواشک باید کمی تیره تر از آن باشد.
  •  موارد بیرونی میوه مثل پوست و هسته میوه… نباید در لواشک دیده شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239

مطلب پیشنهادی

فروش عمده ترشک و لواشک

فروش عمده ترشک و لواشک | فروش عمده لواشک دنیز به صورت کیلویی

فروش عمده لواشک دنیز در انواع طعم های ترش و شیرین به صورت ورقه ای و کیلویی در این مجموعه امکان پذیر است. انواع لواشک، ترشک و آلوچه فرآوری شده به صورت فله و بسته

پاسخی بگذارید

آراد لواشک