خرید رب آلبالو کیلویی از کارخانه

خرید رب آلبالو کیلویی

خرید رب آلبالو کیلویی از کارخانه به صورت مستقیم صورت می گیرد. رب آلبالو یا پوره آلبالو یکی از طعم های پر طرفدار و پر فروش رب میوه است که در کنار 15 طعم بی نظیر دیگر از کارخانه به فروش می رسد. از رب میوه در تهیه و پخت غذا وانواع دسرها استفاده می شود و یک طعم دهنده و چاشنی فوق العاده به شمار می آید. استفاده از طعم های مختلف رب میوه کاملا به ذائقه مصرف کنندگان بستگی دارد. خرید این محصولات از کارخانه در حجم عمده برای مشتریان قابل خریداری می باشد.

خرید رب آلبالو کیلویی

رب آلبالو و ویژگی های آن

آلبالو از آن دسته میوه هاست که طعم خوشمزه و ترش آن با بسیاری از ذائقه ها سازگاری دارد . از این میوه بی نظیر محصولاتی خوشمزه و خوش رنگ به دست می آید و از فرآورده های آن، استفاده های زیادی می شود. محصولاتی همچون رب آلبالو، لواشک آلبالو، ترشک آلبالو، آبمیوه و… از میوه آلبالو به دست می آید و طرفداران زیادی در سنین مختلف دارد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]آلبالو علاوه بر طعم خوشمزه ای که دارد، از خواص درمانی زیادی نیز برخوردار است. به همین دلیل استفاده آن به صورت مستقیم یا در غذاها و دسر ها به مردم پیشنهاد می شود.[/box]

خرید رب آلبالو کیلویی

در این جا به چند مورد از فواید این میوه شگفت انگیز اشاره می شود.

 • آلبالو دارای آنتی اکسیدان به مقدار فراوان است، از این رو از رشد و تکثیر سلول های سرطانی جلوگیری می کند و به سلامت قلب نیز کمک زیادی می کنند.
 • ماده ای به نام آنتوسیانین در آلبالو وجود دارد که باعث تولید انسولین طبیعی در بدن می شود و مشکلات ناشی از دیابت را در این بیماران کاهش می دهد.
 • آلبالو با کاهش التهاب بدن، از بروز بیماری های حاصل از التهاب در بدن جلوگیری می کند.
 • مصرف آلبالو تولید ملاتونین را در بدن افزایش داده، و به داشتن خوابی راحت کمک می کند.
 • فیبر موجود در میوه آلبالو، از ابتلا به سرطان روده جلوگیری می کند، چرا که فیبر ها سم های موجود در روده را از بین می برند.
 • مصرف آلبالو به از بین بردن سنگ کلیه کمک می کند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]به طور کلی استفاده از میوه آلبالو برای سلامت بدن و جلوگیری از بیماری ها، به افراد در سنین مختلف پیشنهاد می شود.[/box]

خرید رب آلبالو کیلویی

خرید رب آلبالو کیلویی عمده از کارخانه

رب آلبالو را می توان در کنار طعم های دلچسب دیگر از کارخانه به صورت عمده و کیلویی تهیه کرد. محصولات پس از تولید در ظرف های مخصوص نگهداری می شوند تا از برخورد آن ها با هوا و آلودگی های محیطی جلوگیری شود. وزن هر کدام از این ظروف 13 کیلوگرم می باشد.

خرید رب آلبالو کیلویی

در اینجا علاوه بر رب آلبالو، طعم های دیگر رب میوه ای را مشاهده می کنید.

 1. رب آلبالو کیلویی
 2. رب نارنج پالپ دار کیلویی
 3. رب انجیر کیلویی
 4. رب آلوچه قجری کیلویی
 5. رب لیمو عمانی کیلویی
 6. رب لیمو سبز کیلویی
 7. رب زرشک پالپ دار کیلویی
 8. رب آلو سبز کیلویی
 9. رب زردآلو قرمز کیلویی
 10. رب زردآلو زرد کیلویی
 11. رب کیوی کیلویی
 12. رب تمشک کیلویی
 13. رب استوایی کیلویی
 14. رب آلو خورشتی کیلویی
 15. رب انار ساده ترش کیلویی
 16. رب انار ساده ملس کیلویی
 17. رب انار غلیظ ترش کیلویی
 18. رب انار غلیظ ملس کیلویی
 19. رب انار معمولی ترش کیلویی
 20. رب انار معمولی ملس کیلویی
 21. رب انار دانه دار ترش کیلویی
 22. رب انار دانه دار ملس کیلویی

جهت خرید عمده این محصولات در کنار انواع لواشک و ترشک کیلویی، می توانید با برقراری ارتباط با کارخانه، محصولات مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه نمایید. محصولات نام برده شده دارای مجوز بهداشت و نشان سیب سلامت بوده و خرید از کارخانه از تمامی شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.