آراد لواشک
دوشنبه , اکتبر 18 2021
خانه / لواشک ترش / تولید لواشک صنعتی ترش

تولید لواشک صنعتی ترش

تولید لواشک با طعم های متنوع با استفاده از میوه های مختلف و به صورت ترش و شیرین عرضه می گردد و تولید لواشک صنعتی با طعم ترش نیز وجود دارد.
میوه های مختلفی برای تهیه و تولید لواشک مورد استفاده قرار می گیرند و می توان لواشک های متنوعی را از میوه به صورت پخته و صاف شده تهیه کرد و گاهی چند میوه به صورت ترکیبی با یکدیگر برای تهیه لواشک مورد استفاده قرار می گیرد. لواشک دارای طعم های متفاوت و متنوعی می باشد که به صورت شیرین و ترش عرضه می شود و مقدار شیرینی و ترش بودن آن بستگی به میوه استفاده شده در آن دارد. لواشک های صنعتی نیز دارای تنوع بالایی در طعم و مزه می باشند و از انواع میوه های ترش برای تولید لواشک صنعتی مانند میوه های شیرین استفاده می شود. لواشک صنعتی بسته بندی های گوناگون برای پذیرایی و فروش به مشتریان دارد.

a55

تولید انواع لواشک

تولید انواع لواشک خوش طعم و خوشمزه با میوه های مختلف و به صورت ترکیبی از چند میوه و یا میوه خالص یکی از تولیدات غذایی می باشد که در برندهای گوناگون شاهد وجود طعم های مختلف برای لواشک هستیم. لواشک صنعتی ترش مانند لواشک معمولی ترش از الو و آلبالو و میوه هایی از این قبیل تهیه و ارائه می گردد. تولید لواشک صنعتی با طعم های مناسب و متنوع وجود دارد.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فروش لواشک متری سیب ترش از کارخانه

فروش لواشک متری سیب ترش از کارخانه

فروش لواشک متری سیب ترش از کارخانه به صورت عمده و مستقیم امکلن پذیر است. …

دیدگاهتان را بنویسید

لواشک